Reviews about the store

Reviews: 10
5 / 5
average store rating
Product quality
5
Delivery
4.9
Prices
4.9
Range
5
user-icon
Дмитро Неймовірний
11 march (22:29)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Я тільки входжу у тему 3д друку. Але що скажу - філамент нормальний. Для деталей, коробок, кейсів, різних технічних задач, що не вимагає великої деталізації. Філамент на свої гроші. Але , для художки, типа бюстів, фігурок - не розраховуйтке на супер результат.
Administrator response:

Доброго дня. Для художки, фігурок типа бюстів треба проводити калібрування прінтера, а саме ретракту, обдува, швидкості потоку. Також потрібне температурне калібрування. І ви получите результат який ви бажаєте!

user-icon
Євген Кібець
02 february (09:59)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Пластик по якості мега крутий! Я такого Білого глибокого ні у одного виробника не бачив! Інші кольори теж радують, індивідуальний підхід, відношення і тд... все на високому рівні! Тепер це мій улюблений виробник))!!!
Administrator response:

Дякуємо за щирий відгук! 

user-icon
Михайло
17 december 2025 (01:34)
Rating: 4 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 4
Range - 5
гарний пластик але хотілосяб мати рефил намотку
user-icon
Дмитро
20 february 2025 (01:38)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Чудова намотка. Було б зручно мати рекомендовані налаштування/калібровку для популярних принтерів.
user-icon
Богдан Кільчинський
26 november 2024 (10:05)
Rating: 4 of 5
Product quality - 5
Delivery - 4
Prices - 5
Range - 5
Хороший пластик. Головне що ти завжди можеш передбачити який вийде результат використовуючи цей пластик. Виробник молодець.
user-icon
Оксана
16 october 2024 (17:44)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Хороший пластик, гарний сервіс. Хочеться більше кольорів, щоб повністю перейти на ваш пластик
user-icon
Vadim
06 september 2024 (20:49)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
пластик приємно брати в руки: акуратно намотано, все гарно упаковано. сервіс на висоті: приємні в спілкуванні люди, часто йдуть на зустріч. відправляють швидко. ну просто немає до чого причепитсь - все на вищому рівні. рекомендую
user-icon
Олег
21 february 2024 (22:02)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Гарний пластик, чудово спікається. Буду постійним клієнтом)
user-icon
Олексій
06 february 2024 (19:17)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Пластик хороший, одне що хочу зауважити, вакуум не дуже якісний, майже відсутній. Але намотка дійсно якісна, а товщина 1.6-1.7
user-icon
Віталій
10 january 2024 (15:15)
Rating: 5 of 5
Product quality - 5
Delivery - 5
Prices - 5
Range - 5
Чудовий пластий PLA Намотка пластика заслуговує окремої оцінки - рівень Creality.
Add review
Evaluation criteria:
Attention: HTML not supported!