Предлагаем Материалы для 3D печати высокого качества! НАШ пластик для 3d fdm печати прошел сертификацию и признан безопасным.
Преимущества нашего пластика для 3D печати:
1. Произведено в Украине из лучшего сырья которое предлагают на рынке!
2. Колебания диаметра в пределах максимум ±0,03 мм от базового 1,75 мм. В основном ±0,02 мм
3. Отсутствие в нити любых твердых механических включений
4. Отсутствие в нити влаги, пустот, трещин,
5. Экологическая упаковка
Продукция пакуется в вакуумные пакеты, что позволяет долгое время хранить филамент без доступа влаги.
Какое бы предложение Вам не сделали наши конкуренты мы сделаем еще более выгодное!
Торг всегда уместен!))

Коротка історія та опис PLA.

Оцените материал
(1 Голосовать)
Понедельник, 21 Апрель 2014 17:07;

Полімолочна кислота була винайдена компанією  DuPont в 1932 році. Він нагрівав  латекс під вакуумом , щоб отримати низькомолекулярну вагу продукту. В той час із-за обмежень умов  виробництва неможливо було збільшити  Молекулярну вагу продукту , тим самим призупинив дослідження. З тих пір  DuPont  зосередився на розробці медицинських   матеріалів. В останні роки  компанії  Shimadzu і Mitsui Tuatsu в Японії виробили  декілька  різновидів пластмас на основі           полімолочної кислоти. В останій час відбувається ферментація глюкози , яка добувається з кукурудзи ,  що знижує собівартість виробництва молочної кислоти для полімера PLA.

Що таке PLA гранула?

Полімолочна кислота , також відома як поліактид  , який відноситься до поліефірів. Полімолочна кислота – це полімер , отриманий шляхом полімеризації молочної кислоти в якості основної сировини. Джерел надходження  сировини  достатня кількість і може бути регенерованим . В якості сировини в основному використовується кукурудза , маніока і тому подібні. Процес виробництва  полімолочної кислоти  не забруднює навколишнє  середовище  та є продуктом що  біорозкладається  для досягнення циркуляції  в природі  , тому це ідеальний зелений полімерний матеріал.

Характеристики матеріалу                                     

Полімолочна кислота  має  хорошу  термічну  стабільність , обробка при температурі 170-230 градусів, добра стійкість до розчинників  , і може  бути оброблена  декількома  способами , як  наприклад , штранг-пресування , екструзія  та  лиття під  тиском . В додаток  до   біорозкладаємості , вироби  з полі молочної  кислоти  має  чудову біосумісність, композитну плівку,  приємна на дотик  і термостійкість.  Пластик на основі полі молочної кислоти мають деяку бактеріальну стійкість , вогнестійкість та стійкість до ультрафіолету  ,  тому  ін  широко  використовується а саме : при  виробництві  упаковки , волокон та нетканих матеріалів. В даний час використовується при виготовленні одягу (нижня білизна , верхній одяг) , в промисловості  ( в будівництві , сільському господарстві  , лісному господарстві , при виготовленні паперу ) та в охороні здоров’я.

Поступове відновлення  та підйом  глобальної  економіки  ,  все більше і більше залежить від пластику, який  використовується  при  виготовленні   різних  виробів  ,  термін  служби пластикових виробів  вищий , ніж  у  інших  матеріалів  .   Час розкладу  виробів  з пластмаси  став   глобальною проблемою  в наслідок забруднення навколишнього середовища  . У той же час , ціни на нафту і газ , викликані  нафтовою  кризою  ресурсів , різко зросли , в наслідок  чого  почалося  зростання ціни  на сировину для виробництва пластмас  та виробів  з пластмаси .Таким чином вироби з  біорозкладаємих  пластиків все більше і більше цінуються в зв’язку з меншим впливом на  навколишнє  середовище  . Вироби з  PLA  мають  гарну  , ударостійкість  , низька усадка , чудову жорсткість  , вироби з PLA  мають схожі параметри  з  виробами  з  традиційної пластмаси, але вона може  швидше біорозкладається в довкіллі після використання. Тому цей матеріал може  зберегти баланс у природі.

Последнее от Super User

Топ Продаж

Рекомендуемые

Теги

Избранное

У вас нет продукта в списке желаний.

Сравнить

У вас нет продукта, чтобы сравнить.